|
|
|||
|
dzisiaj: 157, wczoraj: 230
ogółem: 2 171 684
statystyki szczegółowe
Panowie,
zgodnie informacjami wcześniejszymi, mamy zaplanowany udział w Kiełpino CUP 2018
Skład i szczegóły obgadamy na dzisiejszym treningu. Jeżeli nowi zawodnicy mogą wziąć udział, proszę o info - załatwimy koszulki - Powołania wystawia ostatecznie TRENER
plan turnieju po otwarciu wiadomości
...
REGULAMIN
Szkoła Podstawowa w Somoninie
TERMIN I MIEJSCE : 27. 01. 2018 r. hala sportowa w Kiełpinie
rozpoczęcie Turnieju o godz. 8.30
zakończenie Turnieju ok. godz. 15.30
NAGRODY : Dyplomy i puchary dla wszystkich zespołów,
medale dla zawodników trzech pierwszych drużyn, nagrody indywidualne dla zawodników
UBEZPIECZENIE : Uczestnicy Turnieju ubezpieczają się na koszt
własny
UCZESTNICY : 12tu zawodników ur. w r. 2001 i młodsi (dziewczęta mogą być 2 lata starsze), bramkarz może występować w dwóch drużynach
CZAS GRY : 10 min. bez przerwy
KARY : żółta oraz czerwona kartka
PRZEPISY GRY : gra z bramkarzem bez ograniczeń, bez fauli
akumulowanych,
pozostałe przepisy zgodne z przepisami gry w
futsal
KOLEJNOŚĆ : liczba punktów
bezpośrednie pojedynki
lepsza różnica bramek
większa liczba zdobytych bramek
rzuty karne
W meczach fazy pucharowej zakończonych remisem będą wykonywane rzuty karne (po 3) , później po 1 do rozstrzygnięcia.
Awans do ćwierćfinałów uzyskują dwie pierwsze drużyny w każdej grupy oraz dwie z trzecich miejsc z najlepszym bilansem. W tej fazie rozgrywek nie mogą trafić na siebie drużyny z tej samej grupy.
Drużyna z najsłabszym bilansem z miejsc trzecich oraz drużyny z miejsc czwartych zagrają o miejsca 9-12.
Pierwszym przeciwnikiem drużyny „najsłabszej” z miejsc trzecich będzie drużyna z najgorszym bilansem z miejsca czwartego.
GRUPA A
NR | GODZINA | PARY | DRUŻYNY | WYNIK |
1 | 8.30 – 8.40 | A1 – A2 | LAM TRANS – AMATOR | : |
4 | 9.06 – 9.16 | A3 – A4 | GKS KOWALE – DREAM TEAM | : |
7 | 9.42 – 9.52 | A3 – A1 | GKS KOWALE – LAM TRANS | : |
8 | 9.54 – 10.04 | A2 – A4 | AMATOR – DREAM TEAM | : |
13 | 10.54 – 11.04 | A4 – A1 | DREAM TEAM – LAM TRANS | : |
14 | 11.06 – 11.16 | A2 – A3 | AMATOR – GKS KOWALE | : |
TABELA
NR | DRUŻYNA | 1 | 2 | 3 | 4 | PKT | BRAMKI | M-SCE |
1 | LAM TRANS PRZODKOWO | X |
|
|
|
|
|
|
2 | AMATOR KIEŁPINO |
| X |
|
|
|
|
|
3 | GKS KOWALE |
|
| X |
|
|
|
|
4 | DREAM TEAM POMIECZYNO |
|
|
| X |
|
|
|
GRUPA B
NR | GODZINA | PARY | DRUŻYNY | WYNIK |
2 | 8.42 – 8.52 | B1 – B2 | VIXA TEAM – AMATOR II | : |
5 | 9.18 – 9.28 | B3 – B4 | KASZUBIA – FC GOWIDLINO | : |
9 | 10.06 – 10.16 | B3 – B1 | KASZUBIA – VIXA TEAM | : |
10 | 10.18 – 10.28 | B2 – B4 | AMATOR II – FC GOWIDLINO | : |
15 | 11.18 – 11.28 | B4 – B1 | FC GOWIDLINO – VIXA TEAM | : |
16 | 11.30 – 11.40 | B2 – B3 | AMATOR II – KASZUBIA | : |
TABELA
NR | DRUŻYNA | 1 | 2 | 3 | 4 | PKT | BRAMKI | M-SCE |
1 | VIXA TEAM | X |
|
|
|
|
|
|
2 | AMATOR II KIEŁPINO |
| X |
|
|
|
|
|
3 | KASZUBIA KOŚCIERZYNA |
|
| X |
|
|
|
|
4 | FC GOWIDLINO |
|
|
| X |
|
|
|
GRUPA C
NR | GODZINA | PARY | DRUŻYNY | WYNIK |
3 | 8.54 – 9.04 | C1 – C2 | BUDMAX – AMATOR III | : |
6 | 9.30 – 9.40 | C3 – C4 | POWIŚLE – FC 2002 GOWIDLINO | : |
11 | 10.30 – 10.40 | C3 – C1 | POWIŚLE - BUDMAX | : |
12 | 10.42 – 10.52 | C2 – C4 | AMATOR III - FC 2002 GOWIDLINO | : |
17 | 11.42 – 11.52 | C4 – C1 | FC 2002 GOWIDLINO – BUDMAX | : |
18 | 11.54 – 12.04 | C2 – C3 | AMATOR III – POWIŚLE | : |
TABELA
NR | DRUŻYNA | 1 | 2 | 3 | 4 | PKT | BRAMKI | M-SCE |
1 | BUDMAX PRZODKOWO | X |
|
|
|
|
|
|
2 | AMATOR III KIEŁPINO |
| X |
|
|
|
|
|
3 | POWIŚLE PAWLICE RAKOWIEC |
|
| X |
|
|
|
|
4 | FC 2002 GOWIDLINO |
|
|
| X |
|
|
|
FAZA PUCHAROWA
MECZE O MIEJSCA 9 - 12
19.12.06 – 12.16 ( 3 – 4)
20.12.18 – 12.28 ( 4 – 4)
ĆWIERĆFINAŁY
21.12.30 – 12.40 (A2 – B2)
22.12.42 – 12.52 (C1 – 3)
23. 12.54 – 13.04 (A1 – 3)
24. 13.06 – 13.16 (B1 – C2)
MECZ O 11 MIEJSCE
25. 13.18 – 13.28 (przegr 19 – przegr 20)
MECZ O 9 MIEJSCE
26. 13.30 – 13.40 (zwyc 19 – zwyc 20)
MECZE O MIEJSCA 5 - 8
27. 13.47 – 13.57 (przegr 21 – przegr 22)
28. 13.59 – 14.09 (przegr 23 – przegr 24)
PÓŁFINAŁY
29. 14.11 – 14.21 (zwyc 21 – zwyc 22)
30. 14.23 – 14.33 (zwyc 23 – zwyc 24)
MECZ O 7 MIEJSCE
31. 14.35 – 14.45 (przegr 27 – przegr 28)
MECZ O 5 MIEJSCE
32. 14.47 – 14.57 (zwyc 27 – zwyc 28)
MECZ O 3 MIEJSCE
33. 14.59 – 15.09 (przegr 29 – przegr 30)
FINAŁ
34. 15.11 – 15.21 (zwyc 29 – zwyc 30)
...
Najbliższa kolejka 2 | ||||||||||||||||||
|
Juniorzy » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 1 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|