|
|
|||
|
dzisiaj: 121, wczoraj: 121
ogółem: 2 171 418
statystyki szczegółowe
Zadowalające 5 miejsce zdobyliśmy w Somonino CUP 2017
Przegraliśmy tylko jeden mecz w fazie grupowej 1:3 aby potem w meczu o 5 miejsce się odegrać z drużyną Powiśle Rakowiec 2:0
Po tym jak nas wyeliminowała w rzutach karnych drużyna RED DEVILS nikt już jej nie zaszkodził i RED DEVILS została mistrzem turnieju
Bramką turnieju Popisał się Hubert Wilarski umieszczając trudną piłkę głową do bramki.
kompletne wyniki po rozwinięciu wiadomości
zapraszam do galerii zdjęć, filmy umieszczę w weekend
GRUPA A
NR | GODZINA | PARY | DRUŻYNY | WYNIK |
1 | 8.30 – 8.40 | A1 – A2 | RED DEVILS – AMATOR II | 5 : 2 |
4 | 9.06 – 9.16 | A3 – A4 | FC GOWIDLINO – KASZUBIA | 1 : 0 |
7 | 9.42 – 9.52 | A3 – A1 | FC GOWIDLINO – RED DEVILS | 0 : 3 |
8 | 9.54 – 10.04 | A2 – A4 | AMATOR II – KASZUBIA | 0 : 3 |
13 | 10.54 – 11.04 | A4 – A1 | KASZUBIA – RED DEVILS | 0 : 0 |
14 | 11.06 – 11.16 | A2 – A3 | AMATOR II – FC GOWIDLINO | 0 : 2 |
TABELA
NR | DRUŻYNA | 1 | 2 | 3 | 4 | PKT | BRAMKI | M-SCE |
1 | RED DEVILS ŻUKOWO | X | 5 : 2 | 3 : 0 | 0 : 0 | 7 | 8 : 2 | I |
2 | AMATOR II KIEŁPINO | 2 : 5 | X | 0 : 2 | 0 : 3 | 0 | 2 : 10 | IV |
3 | FC GOWIDLINO | 0 : 3 | 2 : 0 | X | 1 : 0 | 6 | 3 : 3 | II |
4 | KASZUBIA KOŚCIERZYNA | 0 : 0 | 3 : 0 | 0 : 1 | X | 4 | 3 : 1 | III |
GRUPA B
NR | GODZINA | PARY | DRUŻYNY | WYNIK |
2 | 8.42 – 8.52 | B1 – B2 | GTS PRZYWIDZ - AMATOR | 0 : 4 |
5 | 9.18 – 9.28 | B3 – B4 | AC MISTRZOVIA – KORONA | 0 : 3 |
9 | 10.06 – 10.16 | B3 – B1 | AC MISTRZOVIA – GTS PRZYWIDZ | 2 : 2 |
10 | 10.18 – 10.28 | B2 – B4 | AMATOR - KORONA | 0 : 1 |
15 | 11.18 – 11.28 | B4 – B1 | KORONA – GTS PRZYWIDZ | 6 : 0 |
16 | 11.30 – 11.40 | B2 – B3 | AMATOR – AC MISTRZOVIA | 3 : 0 |
TABELA
NR | DRUŻYNA | 1 | 2 | 3 | 4 | PKT | BRAMKI | M-SCE |
1 | GTS PRZYWIDZ | X | 0 : 4 | 2 : 2 | 0 : 6 | 1 | 2 : 12 | IV |
2 | AMATOR KIEŁPINO | 4 : 0 | X | 3 : 0 | 0 : 1 | 6 | 7 : 1 | II |
3 | AC MISTRZOVIA GDYNIA | 2 : 2 | 0 : 3 | X | 0 : 3 | 1 | 2 : 8 | III |
4 | KORONA ŻELISTRZEWO | 6 : 0 | 1 : 0 | 3 : 0 | X | 9 | 10 : 0 | I |
GRUPA C
NR | GODZINA | PARY | DRUŻYNY | WYNIK |
3 | 8.54 – 9.04 | C1 – C2 | GKS KOWALE – FC 2002 | 3 : 0 |
6 | 9.30 – 9.40 | C3 – C4 | POWIŚLE – SKOTAWIA | 0 : 2 |
11 | 10.30 – 10.40 | C3 – C1 | POWIŚLE – GKS KOWALE | 3 : 1 |
12 | 10.42 – 10.52 | C2 – C4 | FC 2002 - SKOTAWIA | 0 : 2 |
17 | 11.42 – 11.52 | C4 – C1 | SKOTAWIA – GKS KOWALE | 0 : 1 |
18 | 11.54 – 12.04 | C2 – C3 | FC 2002 – POWIŚLE | 2 : 3 |
TABELA
NR | DRUŻYNA | 1 | 2 | 3 | 4 | PKT | BRAMKI | M-SCE |
1 | GKS KOWALE | X | 3 : 0 | 1 : 3 | 1 : 0 | 6 | 2 : 3 | III |
2 | FC 2002 GOWIDLINO | 0 : 3 | X | 2 : 3 | 0 : 2 | 0 | 2 : 8 | IV |
3 | POWIŚLE PAWLICE RAKOWIEC | 3 : 1 | 3 : 2 | X | 0 : 2 | 6 | 6 : 5 | II |
4 | SKOTAWIA DĘBNICA KASZUBSKA | 0 : 1 | 2 : 0 | 2 : 0 | X | 6 | 4 : 1 | I |
FAZA PUCHAROWA
MECZE O MIEJSCA 9 - 12
19.12.06 – 12.16 ( B3 – A4)
AC MISTRZOVIA GDYNIA – AMATOR II KIEŁPINO 1 : 1, k. 3 : 4
20.12.18 – 12.28 ( B4 – C4)
GTS PRZYWIDZ – FC 2002 GOWIDLINO 0 : 1
ĆWIERĆFINAŁY
21.12.30 – 12.40 (A2 – B2)
FC GOWIDLINO – AMATOR KIEŁPINO 0 : 1
22.12.42 – 12.52 (C1 – A3)
SKOTAWIA DĘBNICA KASZUBSKA – KASZUBIA KOŚCIERZYNA 0 : 0, k. 3 : 4
23. 12.54 – 13.04 (A1 – C3)
RED DEVILS ŻUKOWO – GKS KOWALE 1 : 1, k. 3 : 2
24. 13.06 – 13.16 (B1 – C2)
KORONA ŻELISTRZEWO - POWIŚLE PAWLICE RAKOWIEC 2 : 2, k. 2 : 1
MECZ O 11 MIEJSCE
25. 13.18 – 13.28 (przegr 19 – przegr 20)
AC MISTRZOVIA GDYNIA – GTS PRZYWIDZ 0 : 2
MECZ O 9 MIEJSCE
26. 13.30 – 13.40 (zwyc 19 – zwyc 20)
AMATOR II KIEŁPINO – FC 2002 GOWIDLINO 1 : 1, k. 5 : 6
MECZE O MIEJSCA 5 - 8
27. 13.45 – 13.55 (przegr 21 – przegr 22)
FC GOWIDLINO – SKOTAWIA DĘBNICA KASZUBSKA 3 : 0
28. 13.57 – 14.07 (przegr 23 – przegr 24)
GKS KOWALE – POWIŚLE PAWLICE RAKOWIEC 2 : 0
PÓŁFINAŁY
29. 14.09 – 14.19 (zwyc 21 – zwyc 22)
AMATOR KIEŁPINO – KASZUBIA KOŚCIERZYNA 3 : 0
30. 14.21 – 14.31 (zwyc 23 – zwyc 24)
RED DEVILS ŻUKOWO - KORONA ŻELISTRZEWO 1 : 0
MECZ O 7 MIEJSCE
31. 14.33 – 14.43 (przegr 27 – przegr 28)
SKOTAWIA DĘBNICA KASZUBSKA – POWIŚLE PAWLICE RAKOWIEC 1 : 1, k. 3 : 2
MECZ O 5 MIEJSCE
32. 14.45 – 14.55 (zwyc 27 – zwyc 28)
FC GOWIDLINO – GKS KOWALE 1 : 1, k. 1 : 3
MECZ O 3 MIEJSCE
33. 14.57 – 15.07 (przegr 29 – przegr 30)
KASZUBIA KOŚCIERZYNA – KORONA ŻELISTRZEWO 1 : 0
FINAŁ
34. 15.09 – 15.19 (zwyc 29 – zwyc 30)
AMATOR KIEŁPINO – RED DEVILS ŻUKOWO 0 : 0, k. 2 : 3
Najbliższa kolejka 2 | ||||||||||||||||||
|
Juniorzy » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 1 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|