Relacja z meczu 2015-03-29 Korner Korne 2001

• autor: Cornolio, 2015-03-29 16:59

Relacja z meczu w Korne,

Na boisku przywitały nas silny wiatr i pojedyncze krople deszczu zapowiadające większe opady.

Od samego początki drużyna z Kowal była stroną przeważającą głównie za sprawą Jakuba Haliniarza, który raz po raz przedzierał się lewą stroną boiska stwarzając zagrożenie pod bramka przeciwnika.Pierwsza bramka została zdobyta po bardzo dobrym przejęciu piłki przez Patryka, który idealnie zagrał do Jakuba Haliniarza a ten ładnie wrzucił piłkę na pole karne przeciwnika, gdzie obrońca wybił wprost pod nogi Przemka Boś, który to wykorzystał okazję strzelając pierwszego gola. Potem gra się wyrównała a gospodarze coraz groźniej atakowali naszą bramkę głównie szybkimi prostopadłymi podaniami. Na szczęście obrona  w tym elemencie nie dała się zaskoczyć. W drugiej połowie padł drugi gol Przemka Boś który oddał przepiękny strzał z rzutu wolnego wprost pod poprzeczkę bramkarza. Trzeci gol to kontra, ładna asysta Adama Żwirblińskiego i Przemek Boś strzela 3 bramkę dla GKS Kowale.

Mecz trzymał do ostatnich sekund w napięciu a mogło być inaczej  gdyby dającemu dobrą zmianę Łukaszowi Kowalskiemu udało się wykorzystać choć z dwóch okazji na zdobycie gola.

Bardzo cieszy wygrana 2:3 (do przerwy 0:1) po bardzo ciężkiej walce w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych.

Pochwały należą się wszystkim zawodnikom ale specjale wyróżnienie dla Przemka Boś, Miłosza Siliwończyk, oraz Jakuba Haliniarza.

Teraz musimy skoncentrować swoje uwagi na przeciwniku z Ustki. Oby na następny mecz więcej zawodników było gotowych do gry.