statystyki szczegółowe

Aktualności

GKS KOWALE 2001 - KS GRYF SŁUPSK 3:0 (2:0)

• autor: KK.KOWALE2001, 2014-11-15 11:00

W sobotę 15.11.2014 r. na boisku w Kolbudach odbył się mecz ligowy PLJ JC2 GKS KOWALE 2001 - KS GRYF SŁUPSK w którym odnieśliśmy pierwsze zwycięstwo 3:0 (2:0)

Zawodnicy ze Słupska przyjechali do Kolbud w 10 osobowym składzie i grali cały mecz w osłabieniu i bez zmian (duże brawa za to, że goście zjawili się w Kolbudach, a nie oddali ten mecz walkowerem). Początek meczu to optyczna przewaga zawodników drużyny GKS KOWALE, zakończona golem na 1:0 strzelonym w 10 minucie przez Przemka Bosia po jego indywidualnym rajdzie od połowy boiska. Kolejne minuty to jednak bardziej wyrównana gra i liczne próby kontr zawodników gości. W 30 minucie było jednak 2:0 po golu strzelonym z bliska przez Tomka Pierzchlińskiego (debiutanckie trafienie dla GKS KOWALE - brawo !!!) po indywidualnej akcji Przema.

II połowa zaczęła się ku zaskoczeniu kibiców i trenerów od ataków zawodników KS Gryf Słupsk. Na szczęście dobrze grali nasi obrońcy (zwłaszcza Miłosz Sieliwończyk i Marcin Koselski) oraz nieźle dziś bronił w naszej bramce Kuba Michałowski, który często grał wysunięty z bramki. W 58 minucie Marcin wykonywał z prawej strony boiska rzut wolny, a akcję skutecznym mocnym strzałem zakończył nasz najlepszy dziś zawodnik - Przemek Boś strzelając gola na 3:0. W II połowie trener Maciek dokonał 5 zmian, ale nie zmieniły one obrazu naszej gry. Pecha miał Mateusz Jabłonka, którego trener planował zmienić dopiero w 70 minucie, lecz nie zdążył bo wcześniej sędzia zakończył ten wyrównany, ale stojący na słabym poziomie mecz dwóch najsłabszych na dziś drużyn w PLJ JC2.

Brawa dla wszystkich zawodników drużyny GKS KOWALE 2001 za pierwsze zwycięstwo i zdobycie bezcennych 3 punktów, ale "szału dziś nie było" !!!!

Brawa dla wszystkich zawodników drużyny KS GRYF SŁUPSK za walkę w 10 przez całe 70 minut i dążenie do strzelenia honorowego gola !!!!

Zawodnicy wystawieni do gry przez trenera w meczu z KS Gryf Słupsk : Kuba Michałowski, Oskar Kardaś, Przemek Boś (2 gole), Tomek Pierzchliński (1 gol), Marcin Koselski, Miłosz Sieliwończyk, Patryk Schmidtke, Damian Szymczak, Jakub Hasiak,  Adam Żwirbliński, Gracjan Walerzak, Łukasz Szypowicz,   Mikołaj Kustusz, Karol Jesionowski, Rafał Średnicki i Michał Kloskowski.

I tak zakończyła się runda jesienna 2014 r. w której cała drużyna GKS KOWALE 2001 grała niestety zdecydowanie poniżej swoich piłkarskich możliwości. Teraz wszystkich naszych zawodników czeka "zimowa przerwa" i kilka turniejów na hali oraz przygotowania do rundy wiosennej PLJ JC2 w której widzę ... cool