statystyki szczegółowe

Aktualności

GKS KOWALE 2001 - POGOŃ LĘBORK 0:6 (0:1)

• autor: KK.KOWALE2001, 2014-10-25 11:00

W sobotę 25.10.2014 r. na boisku w Kowalch odbył się mecz ligowy PLJ JC2 pomiędzy drużynami GKS KOWALE 2001 i POGOŃ LĘBORK 0:6 (0:1).

I połowa była całkiem niezła w wykonaniu drużyny GKS KOWALE 2001. Bardzo ofensywny skład wystawiony przez trenera Tomka zaowocował kilkoma sytuacjami bramkowymi, po których powinniśmy prowadzić (m.in. sam na sam Przemka). Przez 20 minut mieliśmy przewagę na boisku, a potem gra się wyrównała i zawodnicy z Lęborka coraz częściej przebywali pod naszą bramką. Kto nie strzela, ten ... traci gole "z niczego" i w 34 minucie było 0:1 po błędzie w kryciu i pozostawieniu przed bramką osamotnionego zawodnika gości.

II połowę zaczęliśmy fatalnie, od straty gola na 0:2 już w 38 minucie. Kolejne minuty to rosnąca dominacja drużyny z Lęborka, która coraz lepiej grała (na naszym gasnącym tle). Od 60 minuty zgodnie z zaleceniami trenera zaczęliśmy grać bardziej ofensywnie (3 obrońców) i ... skończyło się to fatalnie. W 63, 64 i 65 minucie straciliśmy kolejne gole po fatalnych błędach. Wszystkich naszych zawodników dobił gol na 0:6 w 70 minucie, strzelony bezpośrednio z rzutu rożnego i na szczęście po nim sędzia zakończył ten mecz.

Marzenia kibiców to jedno, a brutalna piłkarska rzeczywistość to drugie ...

Plusów tego meczu nie zauważyłem.

Zawodnicy wystawieni do gry przez trenera w meczu z Pogonią Lębork : Kuba Michałowski, Krystian Michałowski, Oskar Kardaś, Przemek Boś, Marcin Koselski, Miłosz Sieliwończyk, Rafał Średnicki, Damian Szymczak, Dawid Dymowski, Jakub Hasiak,  Adam Żwirbliński, Gracjan Walerzak,  Łukasz Kowalski, Łukasz Szypowicz, Tomek Pierzchliński, Patryk Schmidtke, Mikołaj Kustusz i Michał Kloskowski.