statystyki szczegółowe

Aktualności

Jantar Ustka - GKS KOWALE 5:1 (1:1)

• autor: KK.KOWALE2001, 2014-09-10 17:00

W środę 10.09.2014 r. o godz. 17,00 w Ustce odbył się zaległy mecz ligowy Pomorskiej Ligi Juniorów Trampkarz JC2 I Liga Wojewódzka sezonu 2014/2015 pomiędzy drużynami JANTAR USTKA i GKS KOWALE 2001 5:1 (1:1).

Ten mecz to "czarny koszmar". Długa podróż uśpiła naszych zawodników i już w 8 minucie straciliśmy gola na 0:1 po błędzie środkowych obrońców. Kolejne minuty to nasza przewaga i zmarnowane sytuacje sam na sam przez Kacpra i Oskara Sokołowskiego. W 24 minucie było 1:1 po prostopadłym podaniu Przemka Bosia do piłki dopadł Kacper Mallek i pewnie pokonał bramkarza gospodarzy w sytuacji sam na sam.

II połowa była niestety słabsza w naszym wykonaniu i co chwilę groźne sytuacje stwarzali zawodnicy z Ustki. W 41 minucie sędzia podyktował rzut karny po faulu Miłosza na napastniku gospodarzy i po chwili było już 1:2. Kolejne minuty to nasze ataki uwiecznione w 62 minucie golem strzelonym przez Przemka ... ale sędzia odgwizdał słusznie pozycję spaloną i gola nie uznał. Niestety w 65 minucie po kontrze gospodarze strzelili gola na 1:3 i było po meczu, a nasz trener wpuścił do gry wszystkich zmienników, co spowodowało, że całkowicie załamani straciliśmy kolejne dwa gole i przegraliśmy ten mecz aż 1:5.

Nie do wiary jak można było przegrać ten mecz będąc drużyną lepszą piłkarsko !!!! Słabszego przeciwnika chyba już nie spotkamy w PLJ JC2. Ze spuszczonymi głowami i w zupełnej ciszy zawodnicy druzyny GKS KOWALE 2001 wracali autokarem do Kowal ...

Zawodnicy GKS KOWALE grający w Ustce : Kuba Michałowski, Krystian Michałowki, Patryk Schmidtke, Mikołaj Kustusz, Marcin Koselski, Miłosz Sieliwończyk, Karol Jesionowski, Łukasz Szypowicz, Jakub Hasiak,  Oskar Kardaś, Przemysław Boś, Kacper Mallek (1 gol),  Łukasz Kowalski, Michał Kloskowski, Oskar Sokołowski i Adam Piwnicki.