statystyki szczegółowe

Aktualności

GKS KOWALE 2001 - KORNER KORNE 2:9 (2:7)

• autor: KK.KOWALE2001, 2014-08-31 11:00

W niedzielę 31.08.2014 na boisku w Kowalach odbył się mecz ligowy GKS KOWALE 2001 - KORNER KORNE  który zakończył się wynikiem 2:9 (2:7).

Od samego początku toczył się wyrównany mecz. Obie drużyny prowadziły otwartą grę i szukały bramki. W 13 minucie objęliśmy prowadzenie na 1:0 po ładnym strzale Oskara Kardasia zza linii pola pod poprzeczkę (asysta Oskara Sokołowskiego). Po strzelonym golu ruszyliśmy do ataku i ... zostaliśmy skontrowani. W 18 minucie w sytuacji sam na sam w polu karnym nasz bramkarz Kuba Michałowski faulował napastnika gości i sędzia podyktował przeciw nam rzut karny i ukarał równocześnie naszego bramkarza czerwoną kartką !!!! Ta okrutna kara spowodowała iż boisko opuścił Łukasz Szypowicz a w jego miejsce wszedł do naszej bramki rezerwowy bramkarz Krystian Michałowski, który niestety nie obronił rzutu karnego i było 1:1 w 20 minucie. Niestety grając w "10" próbowaliśmy dalej atakować rywali, co skończyło się kolejnymi kontrami i golami w 24, 26 i 28 minucie i było już 1:4. W 32 minucie zdobyliśmy gola na 2:4 po atomowym strzale Przemka Bosia z prawej strony boiska (przy linii autowej) w długi róg. Niestety nasza radość trwała krótko, bo nasi rywale z Kornego skontrowali nas w 33, 34 i 35 minucie i wybili nam dobry wynik z głowy i do przerwy było 2:7 i było już "po meczu". II połowa była trochę bardziej wyrównana ale było ciągle widać przewagę 1 zawodnika w drużynie gości. Straciliśmy 2 kolejne gole w 36 i w 57 minucie gry, a zawodnicy drużyny GKS KOWALE walczyli o kolejną bramkę lecz ta sztuka się już nie udała. Końcowy wynik 2:9 jest zbyt wysoki i nie pokazuje że na boisku grały dwie wyrównane drużyny (ten mecz był nawet do wygrania gdybyśmy grali 11 na 11). Szkoda sytuacji z 18 minuty i straty Kuby, która może mieć też dalsze konsekwencje w kolejnych naszych meczach (gdy już poznamy karę wyznaczoną przez PZPN).   Początki w Pomorskiej Lidze są niestety dla nas bardzo bolesne ...

Zawodnicy desygnowani do gry przez trenerów T.Czajko i M.Ławnika w meczu z Kornerem : Kuba Michałowski, Krystian Michałowski, Patryk Schmidtke, Oskar Kardaś (1 gol), Mikołaj Kustusz, Przemek Boś (1 gol), Kacper Mallek, Marcin Koselski, Łukasz Szypowicz, Damian Szymczak,  Miłosz Sieliwończyk, Oskar Sokołowski, Karol Jesionowski, Adam Piwnicki, Dawid Dymowski i Michał Kloskowski.