statystyki szczegółowe

Aktualności

2 dzień obozu w Starogardzie

• autor: KK.KOWALE2001, 2014-08-03 23:14

Za nami 2 dzień obozu drużyny GKS KOWALE 2001/2002 w Starogardzie. Mimo, że niedziela, nie było taryfy ulgowej i o 7,30 była pobudka, a od 8,00 do 8,30 był poranny rozruch. Po śniadaniu część zawodników była na Mszy Św. w kościele, a reszta w tym czasie wypoczywała.

Zamiast porannego treningu były 1,5 godzinne testy piłkarskie, w których zawodnicy drużyny GKS KOWALE 2001/2002 walczyli z czasem i z upalną pogodą (25 st C). W kolejnych konkurencjach testów piłkarskich najlepszy okazali się :

KOPERTA : 1 Boś Przemysław 14,32 sek  2 Mallek Kacper 14,47 sek 3 Schmidtke Patryk 14,53 sek

30 METRÓW : 1 Mallek Kacper 4,69 sek 2 Sieliwończyk Miłosz 4,78 sek 3 Boś Przemysław 4,81 sek

Żonglerka : 1 Boś Przemysław 112 żonglerek 2 Jesionowski Karol 67 żonglerek 3 Kowalski Łukasz  65 żonglerek

Slalom : 1 Dymowski Dawid 9,72 sek 2 Kardaś Oskar 10,07 sek 3 Boś Przemysław 10,22 sek

Celność strzału : 1 miejsce ex-equo :  Michałowski Krystian, Piwnicki Adam, Szymczak Damian, Boś Przemysław, Sokołowski Oskar, Dymowski Dawid i Sieliwończyk Miłosz - wszyscy po 30 punktów.

Końcowe wyniki testów piłkarskich będą znane dopiero w piątek, a więc trwa dalej zażarta rywalizacja pomiędzy naszymi zawodnikami. Każdy chce się pokazać trenerom z jak najlepszej strony, a dodatkowo motywują cenne nagrody.

Na chwilę obecną wyniki wszystkich testów piłkarskich wyglądają następująco :

1 miejsce - Boś Przemysław 130 pkt

2-3 miejsce - Sieliwończyk Miłosz i Sokołowski Oskar po 109 pkt

4 miejsce - Mallek Kacper 107 pkt

5 miejsce - Dymowski Dawid 105 pkt

Po południu na płycie głównej odbył się sparing pomiędzy drużynami GKS KOWALE i GRYF 2009 TCZEW. Obie drużyny są na różnym etapie przygotowań do sezonu i dlatego w I połowie zaznaczyła się zdecydowana przewaga zaprzyjaźnionej drużyny z Tczewa, która już grała mecze sparingowe i turniejowe w nowym ustawieniu. I połowa to seryjnie marnowane "setki" przez zawodników Gryfa i ... sensacyjne prowadzenie GKS KOWALE 1:0 po golu debiutanta Kacpra Mallka w 33 minucie indywidualnym rajdzie i po asyście Przemka. Kiedy w 40 minucie Kuba Hasiak podał prostopadle do Przemka Bosia i zdobyliśmy gola na 2:0 wynik meczu zupełnie nie pokazywał przebiegu meczu. Kolejne minuty to w miarę wyrównany mecz i ... nawet atomowy strzał w poprzeczkę Przemka. Końcowe 13 minut meczu to piorunująca końcówka zawodników Gryfa którzy raz po raz strzelili nam 4 gole po szybkich atakach. Co prawda trwały już wówczas eksperymentalne roszady trenerów w naszym składzie, ale stracone gole to efekt błędów naszych zawodników, spadku koncentracji i mam nadzieję, że zmęczenia (po wyczerpującym dniu). Końcowy wynik 2:4 jest ... zbyt niski i nie odzwierciedla faktycznej przewagi drużyny gości. Nasi trenerzy po meczu wyróżnili : udane rajdy Kacpra Mallka i Oskara Sokołowskiego, kilka ładnych akcji i gola Przemka Bosia oraz pozytywną grę w obronie Damiana Szymczaka. Broniący przez większość spotkania Kuba Michałowski przeplatał kapitalne interwencje (np. obronę rzutu karnego) z prostymi błędami nad którymi musi z trenerem bramkarzy ostro popracować. Pozostali zawodnicy GKS KOWALE 2001/2002 pokazali naszym trenerom i wiernym kibicom iż potrzeba jeszcze trochę czasu aby dobrze zgrać zespół.

Wieczorem nad Starogardem przeszła obfita ulewa, ale wówczas nasi zawodnicy już spali w łóżkach i wypoczywali przed treningami biegowymi i bramkarskimi które czekają nas w 3 dniu obozu ...

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z 2 dnia obozu drużyny GKS KOWALE 2001/2002 w Starogardzie ...