statystyki szczegółowe

Aktualności

GOSRIT LUZINO - GKS KOWALE 2:2 (0:2)

• autor: KK.KOWALE2001, 2014-06-15 11:00

W niedzielę 15.06.2014 na boisku w Luzinie odbył się mecz ligowy z GOSRIT LUZINO - GKS KOWALE 2001 2:2 (0:2).

Mecz był rozgrywany przy słonecznej i wietrznej pogodzie. Od samego początku zaatakowaliśmy. Już w 9 minucie powinniśmy objąć prowadzenie ale strzał Przema trafił w słupek. W 11 minucie było jednak już 0:1 do prostopadłej piłki zagranej przez Patryka Gabrukiewicza doszedł Przemek Boś i pewnie zdobył pierwszego gola. Ta sama dwójka zawodników w 19 minucie przeprowadziła akcję, w której asystował Patryk a gola na 0:2 strzałem z daleka strzelił Przemek. Do końca I połowy kontrolowaliśmy przebieg gry i mieliśmy jeszcze kilka dobrych okazji na dalsze gole.

II połowa rozpoczęła się niespodziewanie, bo gola na 1:2 strzelili z daleka po kontrze zawodnicy z Luzina. Od tego momentu zawodnicy gospodarzy uwierzyli w uzyskanie korzystnego wyniku i nas przycisnęli. W 38 minucie było już 2:2 po rzucie rożnym i błędzie w kryciu naszych obrońców. Do samego końca zawodnicy GKS KOWALE 2001 atakowali i mieli kilka wspaniałych sytuacji bramkowych (Łukasz Kowalski, Marcin Koselski, Przemek i Patryk) ale niestety zabrakło skutecznego wykończenia akcji, w czym przeszkadzali rywale i boisko. Gracze z Luzina rozegrali bardzo dobrą II połowę i walczyli do końca o korzystny wynik i mieli też kilka okazji na zdobycie decydującego gola. W końcu sędzia odgwizdał koniec meczu i remis będący sukcesem zawodników z Luzina - brawo !!!!

Plusem tego meczu byli nasi kibice, którzy do samego końca walczyli o korzystny wynik i wspierali dopingiem naszą drużynę (w trakcie meczu i nawet w drodze powrotnej w autokarze).

Zawodnicy wysłani przez trenera Maćka do gry w Luzinie : Kuba Michałowski, Jakub Łapiński, Patryk Schmidtke, Marcin Koselski, Oskar Kardaś, Gracjan Walerzak, Przemek Boś (2 gole), Łukasz Szypowicz, Jakub Hasiak, Patryk Gabrukiewicz,  Łukasz Kowalski, Karol Jesionowski, Damian Szymczak i Dawid Dymowski.