statystyki szczegółowe

Aktualności

GRYF GORĘCZYNO - GKS KOWALE 1:3 (0:2)

• autor: KK.KOWALE2001, 2014-05-17 14:00

W sobotę 17.05.2014 na boisku w Goręczynie odbył się mecz ligowy GRYF GORĘCZYNO - GKS KOWALE 2001 1:3 (0:2).

Od samego początku osiągnęliśmy zdecydowaną przewagę i byliśmy wspierani przez bardzo liczną rzeszę naszych kibiców. Niestety w płynnej grze przeszkadzało naszym zawodnikom nierówne boisko i bardzo silny wiatr, który w I połowie "wywiewał" nam dużo piłek poza linię końcową. W 8 minucie po składnej zespołowej akcji strzał na bramkę Łukasza Szypowicza zablokował ręką jeden z zawodników gospodarzy i sędzia podyktował rzut karny, który pewnie na gola na 0:1 zamienił sam Łukasz. Kolejne minuty to nasze ataki oraz nieliczne kontry zawodników z Goręczyna i "nokaut" Oskara Kardasia, który zalał się krwią po strzale zawodnika gospodarzy i musiał przedwcześnie zakończyć ten mecz. W 20 minucie było już jednak 0:2, gdy z rzutu rożnego celnie dośrodkował Przemek Boś a ładnego gola z głowy strzelił wbiegający Łukasz Kowalski.

II połowa rozpoczęła się znakomicie, bo po akcji prawą stroną piłkę otrzymał Przemo i asystował Łukaszowi Szypowiczowi, który z bliska strzelił gola na 0:3. Kolejne minuty to spokojna i nieskuteczna gra zawodników drużyny GKS KOWALE. W końcówce meczu trener Maciek dokonał wielu zmian i zmiennicy w 55 minucie "sprezentowali" gola gospodarzom na 1:3, po złym wybiciu Kuby Łapińskiego, któremu piłka po strzale piłkarza z Goręczyna wpadła dodatkowo "za kołnierz".

Cieszą tylko kolejne 3 punkty, a martwi słaba skuteczność i spokojna gra (jakby nasi zawodnicy oszczędzali siły na końcówkę ligi).

Zawodnicy wystawieni do gry przez trenera Maćka w meczu z Goręczynem : Kuba Michałowski, Jakub Łapiński, Krystian Michałowski, Patryk Schmidtke, Marcin Koselski, Michał Kloskowski, Oskar Kardaś, Jakub Hasiak, Łukasz Szypowicz (2 gole), Gracjan Walerzak, Przemek Boś, Oskar Sokołowski, Łukasz Kowalski (1 gol), Patryk Gabrukiewicz, Karol Jesionowski,  Adam Sokołowski,  Adam Piwnicki i Dawid Dymowski.