statystyki szczegółowe

Aktualności

GKS KOWALE - Radunia Stężyca 2:0 (0:0)

• autor: KK.KOWALE2001, 2014-04-12 11:00

W dniu 12.04.2014 r. (sobota) na boisku w Kowalach odbył się na mecz ligowy GKS KOWALE 2001 - Radunia Stężyca 2:0 (0:0)

Od samego początku był to dziwny mecz. I połowa była słaba w naszym wykonaniu. Oddaliśmy w niej tylko jeden celny strzał w 10 minucie kiedy to mocno na bramkę z linii pola karnego uderzył Patryk Schmidtke (bramkarz jednak to wybronił). W pierwszych 30 minutach stroną atakującą byli zawodnicy ze Stężycy, którzy kilka razy stworzyli zagrożenie pod bramką pewnie broniącego Kuby Łapińskiego. Nasi zawodnicy "spali" i oszczędzali siły na środowy szlagierowy mecz z Jaguarem.

W II połowie działo się już bardzo dużo ... Od samego początku zaatakowaliśmy i już w 34 minucie było 1:0 po bramce Przemka Bosia i ładnej prostopadłej asyście Oskara Kardasia. W 36 minucie znowu wspaniale zagrała wyżej wymieniona dwójka i było już 2:0 z tą różnicą, że Przemo jeszcze ładniej wymanewrował obrone i bramkarza gości. W 48 minucie powinna być kolejna bramka, ale po ładnej asyście Patryka Gabrukiewicza (niezły występ po długiej kontuzji) strzał Przemka trafił w słupek. Z kolei w 50 minucie w polu karnym faulowany był bardzo aktywny dziś Przemo i sędzia zarządził rzut karny. Do piłki podszedł Oskar Kardaś i strzelił w prawy róg bramki, lecz bramkarz ze Stężycy w ładnym stylu obronił ten strzał. Do końca meczu była już wyrównana walka, a trener oszczędzał naszych zawodników na kolejny ważny mecz.  W II połowie dobrze grała nasza obrona, a dużo akcji było przeprowadzanych skrzydłami przez aktywnych naszych pomocników i napastników.

W sumie spokojna wygrana, osiągnięta małym nakładem sił (cieszą zdobyte 3 punkty i brak kontuzji) - duże brawa dla Wszystkich zawodników drużyny GKS KOWALE 2001 !!!!

Zawodnikiem meczu trenerzy wybrali Patryka Schmidtke - gratulacje !!!!

Drużyna GKS KOWALE 2001 grała w następującym składzie : Jakub Łapiński. Kuba Michałowski, Mikołaj Kustusz, Marcin Koselski, Patryk Schmidtke, Damian Szymczak, Michał Kloskowski, Adam Sokołowski, Łukasz Szypowicz, Łukasz Kowalski, Gracjan Walerzak, Patryk Gabrukiewicz, Oskar Kardaś, Przemek Boś (2 gole) i Karol Jesionowski.